• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterVeldDetails
    24 feb. 09:00Naaldwijk JO13-4SEV JO13-3veld 4
    24 feb. 10:00SEV JO11-1Jodan Boys JO11-1J. (Jay) van der Heiden
    24 feb. 10:00SEV JO8-2DHL JO8-2
    24 feb. 10:00Kethel Spaland, vv JO11-5SEV JO11-5Veld 2 licht
    24 feb. 11:30DHL JO17-1SEV JO17-1Meeuwen, S.M. (Sietze) van1(12)
    24 feb. 12:00Rijnvogels 3SEV 2
    24 feb. 12:30Haagse Hout 4SEV 7Battouy, K. (Kheirdine)veld 2 licht
    24 feb. 14:30SEV 1Semper Altius 1
    24 feb. 15:00Forum Sport 4SEV 5Oudshoorn, A.R. (René)veld 3 licht
    26 feb. 21:00SEV 3Leiden 3K.L.C. (Cor) CapiteinKastelenring-hal veld 1
    28 feb. 20:30Leiden 1SEV 2A.J. (Sander) Kaptein3-Oktoberhal veld 1
    3 mrt. 09:00SEV JO15-1Nootdorp JO15-3Grolle, J. (Jorik)veld 2 SEV
    3 mrt. 09:00SEV JO11-2Blauw-Zwart JO11-3Leeuwen, R.G.J. (Rob) vanveld 8 SEV
    3 mrt. 09:00SEV JO9divers
    3 mrt. 09:45Wilhelmus JO7-3SEV JO7-1veld 5
    3 mrt. 10:00SEV JO11-1ntb
    3 mrt. 11:00SEV JO17-1VELO JO17-5Vries, T.H. (Tjaard) develd 2 SEV
    3 mrt. 13:00SEV JO19-2HBS JO19-3Voorwinde, M. (Michel)veld 3 SEV
    3 mrt. 13:00SEV 3Scheveningen 3S.J. (Stephan) Jansen
    3 mrt. 13:00Poortugaal JO13-6GSEV JO13-3veld 2
    3 mrt. 14:30SEV 1Roodenburg 1V.M. (Vincent) Smedingaveld 1 licht
    3 mrt. 15:00SEV VR1Blauw-Zwart VR1Jansen, S.J. (Stephan)veld 4 SEV
    3 mrt. 15:00SEV 10DSO 13Heiden, H.L. (Herman) van derveld 2 SEV
    3 mrt. 16:00Ariston'80 12SEV 7veld 2 licht
    5 mrt. 20:30Hazerswoudse Boys 1SEV 1P. (Pieter) MasmeyerRidderhof veld 1
    7 mrt. 18:30SEV JO9Vitesse Delft JO9
    7 mrt. 21:00Bax-Zeefdrukkerij 1SEV 3Tulp, de veld 1
    9 mrt. 19:00Meiteam, zvv 1SEV 25 Meihal veld 1
    10 mrt. 08:30Graaf W II VAC JO10-2SEV JO10-1veld 1 licht
    10 mrt. 08:30Wilhelmus JO8-4SEV JO8-2veld 5
    10 mrt. 08:30SVC'08 JO7-2SEV JO7-1veld 1
    10 mrt. 09:00SEV JO15-1Zoetermeer, fc JO15-2veld 2 SEV
    10 mrt. 09:00SEV JO9-1Graaf W II VAC JO9-1veld 11 SEV
    10 mrt. 09:00SEV JO11-1RKDEO JO11-1veld 1 licht
    10 mrt. 09:00SEV JO17-2Nootdorp JO17-3veld 3 SEV
    10 mrt. 09:00SEV JO9-3Haagse Hout JO9-2veld 11 SEV
    10 mrt. 09:00SEV JO11-2SJZ JO11-2veld 8 SEV
    10 mrt. 09:00AGE-GGK JO13-2SEV JO13-3veld 1 AGE
    10 mrt. 09:00VUC JO8-1SEV JO8-1veld 1
    10 mrt. 10:00Quick JO10-4SEV JO10-2veld 4 licht
    10 mrt. 10:15Quick Steps JO13-2SEV JO13-2veld 1
    10 mrt. 10:15SV Leidschenveen JO11-1SEV JO11-5veld 2 (2a alleen JO8 & 9)
    10 mrt. 10:30HVV Hercules Den Haag G3SEV G2Gveld 1 licht
    10 mrt. 10:45SEV JO17-1SVC'08 JO17-2veld 2 SEV
    10 mrt. 11:00SEV 2Rijnsburgse Boys 3veld 1 licht
    10 mrt. 11:00SEV JO15-2RKDEO JO15-6veld 3 SEV
    10 mrt. 12:00Schipluiden JO19-1SEV JO19-1veld 4
    10 mrt. 12:30BSC '68 5SEV 5veld 2
    10 mrt. 12:30Graaf W II VAC JO13-3SEV JO13-1veld 1 licht
    10 mrt. 13:00SEV 3DoCoS 2Sinke, R. (René)veld 2 SEV
    10 mrt. 13:00SEV JO19-2FC 's-Gravenzande JO19-4veld 3 SEV
    10 mrt. 14:00SEV G1GHVV Hercules Den Haag G2veld 11 SEV
    10 mrt. 14:00Ariston'80 14SEV 9veld 3
    10 mrt. 14:00Rijnvogels, fc 8SEV 8veld 4
    10 mrt. 14:30SEV 1VVSB 1veld 1 licht
    10 mrt. 14:30Stompwijk'92 1SEV 7veld 2
    10 mrt. 14:30Alphia VE1SEV VE2Alphen / Alphia veld 7 licht
    10 mrt. 15:00SEV VE1Wanica Star VE2Hooymans, N.F. (Nico)veld 3 SEV
    10 mrt. 15:00SEV VR1LSVV 70 VR1Heiden, H.L. (Herman) van derveld 2 SEV
    10 mrt. 15:00Berkel 10SEV 10Veld 1 Berkel
    10 mrt. 15:15DHL 1SEV 4veld 2
    11 mrt. 09:30HVV JO11-5SEV JO11-6veld 3 licht
    12 mrt. 20:00SJZ 4SEV 2Klaverhal veld 1
    14 mrt. 18:30Laakkwartier JO10SEV JO10
    14 mrt. 18:30SVH JO15SEV JO15
    14 mrt. 22:00Stanga 5SEV 1M.H.W. (Martin) StormHoge Veld veld 1