• Planning uittoernooien

    Via deze link wordt een schema van de geplande uittoernooien van dit seizoen getoond. Dit schema zal regelmatig worden ververst.

     

  • Programma Junioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterVeldDetails
    28 apr. 11:30RKAVV JO19-3SEV JO19-2veld 1 licht
    28 apr. 11:00SEV JO17-1VELO JO17-5veld 2 SEV
    28 apr. 11:00SEV JO15-2Wilhelmus JO15-8veld 3 SEV
    5 mei. 12:00SEV JO19-1Full Speed JO19-1veld 1 licht
    5 mei. 11:15DWO JO15-7SEV JO15-2veld 3
    10 mei. 10:00sev JO19-1
    10 mei. 10:00sev JO19-2
    10 mei. 10:00sev JO17-1
    10 mei. 10:00SEV JO17-2
    10 mei. 10:00SEV JO15-1
    10 mei. 12:00SEV JO15-2
    12 mei. 14:30DHC JO19-2SEV JO19-1veld 2 licht
    12 mei. 11:00SEV JO19-2HBS JO19-3veld 3 SEV
    12 mei. 13:15SEV JO17-1Graaf W II VAC JO17-2veld 2 SEV
    12 mei. 09:00SEV JO17-2SV Leidschenveen JO17-4veld 2 SEV
    12 mei. 08:45SEV JO15-1SV Leidschenveen JO15-1veld 1 licht
    12 mei. 09:00SEV JO15-2HVV JO15-7veld 3 SEV
    16 mei. 18:00SEV JO15-2
    19 mei. 11:00SEV JO19-1Quintus JO19-1veld 1 licht
    19 mei. 14:00Wassenaar, s.v. JO19-2SEV JO19-2veld 2
    19 mei. 12:45SV Leidschenveen JO17-1SEV JO17-1veld 1
    19 mei. 10:00Toofan JO17-1SEV JO17-2veld 1 Toofan
    19 mei. 14:45Graaf W II VAC JO15-2SEV JO15-1veld 3 licht
    19 mei. 15:30Graaf W II VAC JO15-7SEV JO15-2veld 4 licht
  • Programma Pupillen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterVeldDetails
    25 apr. 18:30Alphense Boys JO11-2SEV JO11-1Veld 1
    25 apr. 18:00RKDEO JO9-7SEV JO9-3veld 5 licht
    27 apr. 18:30DVC JO8-2SEV JO8-2veld 2
    28 apr. 00:00SEV JO9-3
    28 apr. 08:45SEV JO11-2Blauw-Zwart JO11-3veld 8 SEV
    28 apr. 11:00SEV JO11-5Oosterheem JO11-1veld 8 SEV
    28 apr. 12:15SEV JO11-6FC Lisse JO11-11veld 8 SEV
    28 apr. 09:45SEV JO10-1HVV JO10-3veld 8 SEV
    28 apr. 11:00SEV JO10-2Westlandia JO10-3veld 11 SEV
    28 apr. 08:30Concordia JO9-1SEV JO9-1veld 5
    28 apr. 10:45Rijnsburgse Boys JO9-4SEV JO9-2veld 4 licht geen A-cat.
    28 apr. 09:30Wilhelmus JO7-3SEV JO7-1veld 5
    5 mei. 09:15SEV JO13-1RCL JO13-3veld 2 SEV
    5 mei. 11:00SEV JO8-1Quick Steps JO8-1veld 11 SEV
    5 mei. 10:00SEV JO8-2LYRA JO8-3veld 11 SEV
    5 mei. 09:00SEV JO7-1RKAVV JO7-1veld 11 SEV
    10 mei. 10:00SEV JO13-1
    10 mei. 10:00SEV JO13-2
    10 mei. 10:00sev JO11-1
    10 mei. 10:00SEV JO11-2
    10 mei. 10:00SEV JO11-5
    10 mei. 10:00SEV JO11-6
    10 mei. 10:00SEV JO10-1
    10 mei. 10:00SEV JO10-2
    10 mei. 10:00SEV JO9-1
    10 mei. 10:00SEV JO9-3
    10 mei. 10:00SEV JO8-2
    10 mei. 10:00SEV JO7-1
    10 mei. 12:00SEV JO9-2
    10 mei. 12:00SEV JO8-1
    12 mei. 12:30REMO JO13-1SEV JO13-1veld 2
    12 mei. 10:30SV Leidschenveen JO13-2SEV JO13-2veld 1
    12 mei. 10:00DWO JO11-1SEV JO11-1veld 3
    12 mei. 09:45DoCoS JO11-4SEV JO11-2veld 4
    12 mei. 09:30Voorschoten`97 JO11-4SEV JO11-5veld 2 licht
    12 mei. 12:00SEV JO11-6VUC JO11-3veld 8 SEV
    12 mei. 09:00Alphense Boys JO10-5SEV JO10-1veld 13 -2
    12 mei. 08:30HVV JO10-4SEV JO10-2veld 2 licht
    12 mei. 10:25Forum Sport JO9-2SEV JO9-1veld 6
    12 mei. 09:00SEV JO9-2DSO JO9-4veld 8 SEV
    12 mei. 09:00SEV JO9-3Voorschoten`97 JO9-8veld 8 SEV
    12 mei. 10:15SEV JO8-1Graaf W II VAC JO8-6veld 11 SEV
    12 mei. 09:30Graaf W II VAC JO8-4SEV JO8-2 veld 5 (alleen JO8en9)
    12 mei. 08:30DoCoS JO7-1SEV JO7-1veld 4
    16 mei. 13:00SEV JO8-1
    19 mei. 10:00SEV JO13-1Wilhelmus JO13-3veld 2 SEV
    19 mei. 08:30Concordia JO11-1SEV JO11-1veld 8
    19 mei. 10:00Blauw-Zwart JO11-2SEV JO11-2veld 4
    19 mei. 10:30SEV JO11-5RKDEO JO11-7veld 8 SEV
    19 mei. 11:45SEV JO11-6DWO JO11-10veld 8 SEV
    19 mei. 10:00SEV JO10-1Meerburg JO10-4veld 11 SEV
    19 mei. 11:00SEV JO10-2RKAVV JO10-2veld 11 SEV
    19 mei. 09:45SVC'08 JO9-1SEV JO9-1veld 1
    19 mei. 10:15UDO JO9-3SEV JO9-2veld 3
    19 mei. 12:15Forum Sport JO9-4SEV JO9-3veld 5 mini-F-pupillen
    19 mei. 09:30Wilhelmus JO8-5SEV JO8-1veld 2
    19 mei. 09:00SEV JO8-2Wippolder JO8-1veld 8 SEV
    19 mei. 09:00SEV JO7-1DWO JO7-2veld 11 SEV
    20 mei. 12:00SEV JO10-1
    20 mei. 12:00SEV JO8-1
    20 mei. 12:00SEV JO8-2
    20 mei. 12:00SEV JO7-1
  • Programma peuters


    Wedstrijddatum Thuisteam Veld
    7 april 09:00 peuters zaal
    14 april 09:00 peuters zaal
    21 april 09:00 peuters zaal
    28 april 09:00 peuters zaal