• Programma Junioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterVeldDetails
    24 feb. 11:30DHL JO17-1SEV JO17-1Meeuwen, S.M. (Sietze) van1(12)
    3 mrt. 13:00SEV JO19-2HBS JO19-3Voorwinde, M. (Michel)veld 3 SEV
    3 mrt. 11:00SEV JO17-1VELO JO17-5Vries, T.H. (Tjaard) develd 2 SEV
    3 mrt. 09:00SEV JO15-1Nootdorp JO15-3Grolle, J. (Jorik)veld 2 SEV
    10 mrt. 12:00Schipluiden JO19-1SEV JO19-1veld 4
    10 mrt. 13:00SEV JO19-2FC 's-Gravenzande JO19-4veld 3 SEV
    10 mrt. 10:45SEV JO17-1SVC'08 JO17-2veld 2 SEV
    10 mrt. 09:00SEV JO17-2Nootdorp JO17-3veld 3 SEV
    10 mrt. 09:00SEV JO15-1Zoetermeer, fc JO15-2veld 2 SEV
    10 mrt. 11:00SEV JO15-2RKDEO JO15-6veld 3 SEV
    14 mrt. 18:30SVH JO15SEV JO15
    17 mrt. 12:00SEV JO19-1Full Speed JO19-1veld 1 licht
    17 mrt. 14:45RKAVV JO19-3SEV JO19-2veld 7 RKAVV licht
    17 mrt. 16:15Voorschoten`97 JO17-4SEV JO17-1veld 3 licht
    17 mrt. 15:30HBS JO17-8SEV JO17-2veld 3 licht
    17 mrt. 15:00Forum Sport JO15-3SEV JO15-1veld 1 licht
    17 mrt. 11:20DWO JO15-7SEV JO15-2Veld 8 (alleen voor minipupillen!)
  • Programma Pupillen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterVeldDetails
    24 feb. 09:00Naaldwijk JO13-4SEV JO13-3veld 4
    24 feb. 10:00Kethel Spaland, vv JO11-5SEV JO11-5Veld 2 licht
    24 feb. 10:00SEV JO11-1Jodan Boys JO11-1J. (Jay) van der Heiden
    24 feb. 10:00SEV JO8-2DHL JO8-2
    3 mrt. 13:00Poortugaal JO13-6GSEV JO13-3veld 2
    3 mrt. 09:00SEV JO11-2Blauw-Zwart JO11-3Leeuwen, R.G.J. (Rob) vanveld 8 SEV
    3 mrt. 09:45Wilhelmus JO7-3SEV JO7-1veld 5
    3 mrt. 09:00SEV JO9divers
    3 mrt. 10:00SEV JO11-1ntb
    7 mrt. 18:30SEV JO9Vitesse Delft JO9
    10 mrt. 12:30Graaf W II VAC JO13-3SEV JO13-1veld 1 licht
    10 mrt. 10:15Quick Steps JO13-2SEV JO13-2veld 1
    10 mrt. 09:00AGE-GGK JO13-2SEV JO13-3veld 1 AGE
    10 mrt. 09:00SEV JO11-1RKDEO JO11-1veld 1 licht
    10 mrt. 09:00SEV JO11-2SJZ JO11-2veld 8 SEV
    10 mrt. 10:15SV Leidschenveen JO11-1SEV JO11-5veld 2 (2a alleen JO8 & 9)
    10 mrt. 08:30Graaf W II VAC JO10-2SEV JO10-1veld 1 licht
    10 mrt. 10:00Quick JO10-4SEV JO10-2veld 4 licht
    10 mrt. 09:00SEV JO9-1Graaf W II VAC JO9-1veld 11 SEV
    10 mrt. 09:00SEV JO9-3Haagse Hout JO9-2veld 11 SEV
    10 mrt. 09:00VUC JO8-1SEV JO8-1veld 1
    10 mrt. 08:30Wilhelmus JO8-4SEV JO8-2veld 5
    10 mrt. 08:30SVC'08 JO7-2SEV JO7-1veld 1
    11 mrt. 09:30HVV JO11-5SEV JO11-6veld 3 licht
    14 mrt. 18:30Laakkwartier JO10SEV JO10
    17 mrt. 10:00SEV JO13-1RCL JO13-3veld 2 SEV
    17 mrt. 08:45SEV JO13-2Scheveningen JO13-2veld 4 SEV
    17 mrt. 11:45SEV JO13-3SCO '63 JO13-3veld 8 SEV
    17 mrt. 10:15Alphense Boys JO11-2SEV JO11-1veld 4
    17 mrt. 12:15UVS JO11-5SEV JO11-2veld 2c 7-tal
    17 mrt. 10:30SEV JO11-5Oosterheem JO11-1veld 8 SEV
    17 mrt. 09:30SEV JO11-6FC Lisse JO11-11veld 8 SEV
    17 mrt. 09:45SEV JO10-1HVV JO10-3veld 11 SEV
    17 mrt. 11:00SEV JO10-2Westlandia JO10-3veld 11 SEV
    17 mrt. 12:15Concordia JO9-1SEV JO9-1veld 5
    17 mrt. 09:30Rijnsburgse Boys JO9-4SEV JO9-2veld 3 licht geen A-cat.
    17 mrt. 09:45RKDEO JO9-7SEV JO9-3veld 5 licht
    17 mrt. 09:00SEV JO8-1Quick Steps JO8-1veld 2 SEV
    17 mrt. 09:00SEV JO8-2LYRA JO8-3veld 2 SEV
    17 mrt. 09:00SEV JO7-1RKAVV JO7-1veld 2 SEV
    21 mrt. 18:30SEV JO13DSVO JO13
    21 mrt. 18:30winnaar 181810SEV JO11