• Programma Senioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterVeldDetails
    28 apr. 14:30SEV 1Roodenburg 1J.T.H. (John) Pangveld 1 licht
    28 apr. 11:00SEV 5Voorschoten`97 8Kuyt, R. (Ron)veld 4 SEV
    28 apr. 14:00Ariston'80 12SEV 7veld 2 licht
    28 apr. 15:15Graaf W II VAC 1SEV 8veld 2 licht
    28 apr. 15:00SEV 10DSO 13Heiden, H.L. (Herman) van derveld 2 SEV
    28 apr. 14:00Boshuizen, fc VE1SEV VE1veld 1
    28 apr. 15:00SEV VE2FC Lisse VE2Empel, G. (Gert) vanveld 4 SEV
    28 apr. 14:00SEV G2GTOGB G1Bruijckere, R.T. (Rob) develd 11 SEV
    28 apr. 15:00SEV VR1Blauw-Zwart VR1Weelden, W. (Willem) vanveld 3 SEV
    1 mei. 19:30Rijnsburgse Boys 11SEV 8Veld 5
    5 mei. 14:30KSD-Marine 1SEV 1veld 1
    5 mei. 13:00SEV 4DWO 4Jansen, S.J. (Stephan)veld 2 SEV
    5 mei. 13:00Blauw-Zwart 3SEV 5veld 1 licht
    5 mei. 11:00SEV 9Honselersdijk 10Heiden, H.L. (Herman) van derveld 2 SEV
    5 mei. 15:00SEV 10DWO 9Weelden, W. (Willem) vanveld 2 SEV
    5 mei. 14:30Alphia VE1SEV VE2Alphia veld 8 Hoofdveld licht
    5 mei. 11:30VVSB G1GSEV G1Gveld 4 licht
    12 mei. 14:30SEV 1Oegstgeest 1veld 1 licht
    12 mei. 11:00SEV 2Zevenhoven 2veld 1 licht
    12 mei. 11:00SEV 3Valken'68 3veld 2 SEV
    12 mei. 13:00SEV 4Semper Altius 3Kuyt, R. (Ron)veld 3 SEV
    12 mei. 13:00DSO 6SEV 5veld 3
    12 mei. 15:00DSVP 6SEV 7volgt
    12 mei. 11:00SEV 8Katwijk 8Remmerswaal, J.T.M. (Jacques)veld 4 SEV
    12 mei. 13:00SEV 9LYRA 13Jansen, S.J. (Stephan)veld 4 SEV
    12 mei. 15:15SEV 10VUC 2Weelden, W. (Willem) vanveld 2 SEV
    12 mei. 15:00SEV VE1Voorschoten`97 VE1Empel, G. (Gert) vanveld 3 SEV
    12 mei. 12:00CVC Reeuwijk VE1SEV VE2veld 3
    12 mei. 14:00SEV G1GVVSB G1Gveld 11 SEV
    12 mei. 11:00Lekkerkerk G1SEV G2Gveld 2 Licht
    12 mei. 15:00SEV VR1DSVP VR2Heiden, H.L. (Herman) van derveld 4 SEV
    19 mei. 14:30Roodenburg 1SEV 1veld 1
    19 mei. 13:00DSO 3SEV 2veld 2
    19 mei. 14:00Katwijk 4SEV 3veld 5 licht
    19 mei. 13:30SEV 4Wilhelmus 1Bos, S. (Sander) van denveld 2 SEV
    19 mei. 11:00SEV 5KSD-Marine 2Heiden, H.L. (Herman) van derveld 3 SEV
    19 mei. 15:00SEV 7KSD-Marine 4Flaton, P. (Pieter)veld 3 SEV
    19 mei. 11:30SEV 8Wilhelmus 5Driessen, H.J. (Rik)veld 2 SEV
    19 mei. 11:00SEV 9Wilhelmus 6Jansen, S.J. (Stephan)veld 4 SEV
    19 mei. 15:30SEV 10Oliveo 4Remmerswaal, J.T.M. (Jacques)veld 2 SEV
    19 mei. 14:30Van Nispen, Rkvv VE1SEV VE1veld 2
    19 mei. 15:00SEV VE2Van Nispen, Rkvv VE2Empel, G. (Gert) vanveld 4 SEV
    19 mei. 09:45ARC G1SEV G1Gveld 5 licht
    19 mei. 14:00SEV G2GZuidland G2veld 11 SEV
    19 mei. 15:00SVC'08 VR1SEV VR1Fokker, M.W. (Mark)veld 2
  • Kleedkamerdienst

    Wedstrijddatum Team
    Zaterdag 28 april SEV 8
    Zaterdag 5 mei SEV 10
    Zaterdag 12 mei SEV 9