• 2 Zaal Algemeen man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden SEV 2 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Haagse Hout 200000000
    2HBS 100000000
    3KMD 100000000
    4Multicult 700000000
    5RKDEO 300000000
    6SEV 200000000
    7Stanga 600000000
    8Wateringse Veld Kranenburg 100000000
    9Wilhelmus 100000000
    10Wippolder 100000000
    11ZVV Den Haag 1500000000
    12ZVV Den Haag 1300000000
    13ZVV Den Haag 1400000000
  • Staf

    NaamRolFunctieMobiel
    Donath, MauriceOverige stafTeammanager
    Ruyter, Diederick deOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Donath, MauriceTeamspeler
    Jasper, MartijnTeamspeler
    Munnik, ChrisTeamspeler
    Ruyter, Diederick deTeamspeler
    Ruyter, Erwin deTeamspeler
    Serra Casas, JordiTeamspeler
    Slot, VincentTeamspeler
    Verspeek, BoudewijnTeamspeler
    Willemse, Jan-HenkTeamspeler
    Zonneveld, ErwinTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    SEV 2

    1214 Mannen Zaal Recreatie

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd