• Schema commissiekamer


  • Datum Junioren Senioren Check SC Afsluiten AB
    Zat. 31-8 Sint Nicolaas/Westendorp van Weelden Huf R. Huf
    Zat. 7-9 Verbeek van Weelden Oosterbaan R. v.d. Veer
    Zat. 14-9 Roos Koster de la Rie R. de Ruijter
    Zat. 21-9 Slump/Westendorp Dobbe de Groot P. van Rooijen
    Zat. 28-9 Van Grootel/v.d. Zwan Visser Munnik R. Korving
    Zat. 5-10 Denisse Oldersma/van Zweeden Huf R. Huf
    Zat. 12-10 Roos van Weelden Bikker R. de Ruijter
    Zat. 19-10 Verbeek Dobbe de Groot P. van Rooijen
    Zat. 26-10 Sint Nicolaas Koster Oosterbaan T. Tetteroo
    Zat. 2-11 Van Grootel/v.d. Zwan Visser Munnik R. v.d. Veer
    Zat. 9-11 Denisse Jansen Huf R. Huf
    Zat.16-11 Sint Nicolaas van Weelden Oosterbaan R. de Ruijter
    Zat. 23-11 Slump/Westendorp Dobbe de la Rie R. Korving
    Zat. 30-11 Van Grootel/v.d. Zwan Oldersma/van Zweeden de Groot P. van Rooijen
    Zat. 7-12 Roos Jansen Huf R. Huf
    Zat. 14-12 Verbeek Koster de la Rie T. Tetteroo
    Zat. 21-12 Winterstop Winterstop Winterstop Winterstop
    Zat. 28-12 Winterstop Winterstop Winterstop Winterstop
    Zat. 4-1 Winterstop Winterstop Winterstop Winterstop
    Zat. 11-1 Winterstop Winterstop Winterstop Winterstop
    Zat. 18-1 Roos van Weelden Oosterbaan R. de Ruijter
    Zat. 25-1 Verbeek Visser Bikker P. van Rooijen
    Zat. 1-2 van Grootel/v.d. Zwan Jansen de la Rie R. v.d. Veer
    Zat. 8-2 Sint Nicolaas van Weelden Munnik R. de Ruijter
    Zat. 15-2 Verbeek Visser Bikker T. Tetteroo
    Zat. 22-2 Vrij Vrij Vrij Vrij
    Zat. 29-2 Slump/Westendorp Oldersma/van Zweeden de Groot R. v.d. Veer
    Zat. 7-3 van Grootel/v.d. Zwan Koster Huf R. Huf
    Zat. 14-3 Sint Nicolaas Dobbe Oosterbaan R. Korving
    Zat. 21-3 Vrij Vrij Vrij Vrij
    Zat. 28-3 Denisse Visser Bikker P. van Rooijen
    Zat. 4-4 Roos Oldersma/van Zweeden Munnik T. Tetteroo
    Zat. 11-4 Vrij Vrij Vrij Vrij
    Zat. 18-4 van Grootel/v.d. Zwan Jansen de la Rie R. Korving
    Zat. 25-4 Denisse Dobbe Huf R. Huf
    Zat. 2-5 Sint Nicolaas Visser Oosterbaan R. de Ruijter
    Zat. 9-5 Verbeek Oldersma/van Zweeden Bikker P. van Rooijen
    Zat. 16-5 Denisse van Weelden Munnik T. Tetteroo
    Zat. 23-5 van Grootel/v.d. Zwan Dobbe de Groot R. v.d. Veer
    Zat. 30-5 Vrij Vrij Vrij Vrij
    Zat. 6-6 Slump/Westendorp Oldersma/van Zweeden Bikker R. Korving
    Zat. 13-6 Sint Nicolaas Koster de la Rie R. de Ruijter
    Zat. 20-6 Denisse van Weelden Huf R. Huf
    Zat. 27-6 Slump/Westendorp Jansen Munnik P. van Rooijen


  • Ochtend: De Junioren openen, keuren de velden etc.
    Namiddag: De Senioren & Junioren ruimen op (Senioren binnen; Junioren buiten).
    Aanvoerders laatste teams op de wedstrijddag de hoekvlaggen meenemen.
    Checklist of alle wedstrijdballen zijn ingeleverd in commissiekamer.
    Ballen in Commissiekamer worden in materiaalberging opgeborgen door SC-lid.
    Het Bestuurslid van dienst regelt de papieren & controleert alles.
    Een SC-lid checkt het bovenstaande en helpt een handje indien nodig.
    Een AB-lid is verantwoordelijk voor het afsluiten van de kantine.