• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamStatusScheidsrechterVeldDetails
    15 apr. 21:00SEV 2Wilhelmus 1Te spelen
    15 apr. 22:00SEV 3Lugdunum 4Te spelen
    16 apr. 18:30SEV JO14-1RKAVV JO15-2Te spelenveld 3-SEV
    19 apr. 10:00WFWFTe spelenveld 1
    20 apr. 08:30SEV JO9-1DHL JO9-1Te spelen
    20 apr. 08:30SEV JO10-3RKAVV JO10-2Te spelenveld 2-SEV A2
    20 apr. 08:30Forum Sport JO7-4SEV JO7-1Te spelenveld 2-SEV B1a
    20 apr. 08:50DSVP JO7-3JMSEV JO7-1Te spelenveld 2-SEV B1a
    20 apr. 09:00SEV JO14-1ESTO JO14-2JMTe spelenR. (Remco) Frerichsveld 3-SEV
    20 apr. 09:00oudstekleutersTe spelenveld 11-SEV A1
    20 apr. 09:10SEV JO7-1Forum Sport JO7-3JMTe spelenveld 2-SEV B1b
    20 apr. 09:45SEV JO8-1HVV JO8-10Te spelenveld 2-SEV A1
    20 apr. 09:45SEV JO9-2TOGB JO9-7Te spelen
    20 apr. 09:45SEV JO10-2Graaf W II VAC JO10-4Te spelenveld 2-SEV B1
    20 apr. 09:45Wilhelmus JO9-7SEV JO9-3Te spelen
    20 apr. 09:55NOCKralingen G1SEV G1JMTe spelen
    20 apr. 10:00SEV G2VEP G3Te spelenAfgeschermd
    20 apr. 10:00Ariston'80 3SEV 3Te spelenveld 2
    20 apr. 10:00RKDEO JO12-4SEV JO12-2Te spelenveld 3 B
    20 apr. 10:15EMM'21 JO17-2SEV JO17-1Te spelenveld 3
    20 apr. 11:00SEV JO16-1Vredenburch JO16-1Te spelenveld 3-SEV
    20 apr. 11:00SEV JO15-1FC 's-Gravenzande JO15-5Te spelenS.J. (Stephan) Jansen
    20 apr. 11:00SEV JO12-1Graaf W II VAC JO12-4Te spelenR. (Remco) Frerichsveld 8-SEV A
    20 apr. 11:15RKAVV JO10-1SEV JO10-1Te spelenveld 9-RKAVV A1
    20 apr. 11:55SEV JO7-2EMM'21 JO7-4Te spelenveld 3 A1a
    20 apr. 12:00Blauw-Zwart 2SEV 2Te spelenveld 1
    20 apr. 12:15Blauw-Zwart JO7-5SEV JO7-2Te spelenveld 3 A1a
    20 apr. 12:35SEV JO7-2EMM'21 JO7-5Te spelenveld 3 A1a
    20 apr. 13:00SEV 35+3RCL 35+1Te spelenW.F. (Wim) de la Rie
    20 apr. 13:45VUC 35+1SEV 35+1Te spelen
    20 apr. 14:00SVC'08 5SEV 5Te spelenveld 3
    20 apr. 14:30Quintus 1SEV 1Te spelenA.C. (Caddy) Zorguiveld 1
    20 apr. 15:00SEV 4Oliveo 7Te spelenS.J. (Stephan) Jansenveld 2-SEV
    20 apr. 15:30RCL 35+2SEV 35+2Te spelen
    20 apr. 16:15SV Leidschenveen O23-3SEV O23-1Te spelen
    22 apr. 19:00SJZ 5SEV 3Te spelen
    22 apr. 21:00SEV 2ODB 2Te spelenJ.K. (John) van Essen
    22 apr. 21:00RKAVV 4SEV 1Te spelenA.A.M. (André) van Vliet
    23 apr. 19:45Quick Boys JO16-2SEV JO16-1Te spelenveld 4
    24 apr. 19:00DWO JO12-5SEV JO12-1Te spelenveld 3 B
    24 apr. 19:00SEV JO15-1Naaldwijk JO15-1Te spelenveld 2-SEV
    25 apr. 20:00SEV 2Roodenburg 2Te spelenveld 1
    26 apr. 08:00emmausbasisschoolTe spelenveld 2-SEV
    26 apr. 08:00emmausbasisschoolTe spelenveld 3-SEV
    26 apr. 08:00basisschoolemmausTe spelenveld 4-SEV
    27 apr. 09:00oudstekleutersTe spelenveld 2-SEV A1
    29 apr. 20:00SEV 1Forum Sport 1Te spelenO. (Omperkash-(Kash)) Ganner
    3 mei. 20:00VNI 1SEV 3Te spelen
    3 mei. 20:30Tutor 4SEV 1Te spelen
    4 mei. 09:00oudstekleutersTe spelenveld 2-SEV A1
    4 mei. 13:00Oliveo 7SEV 5Te spelenP Schleicherveld 5-Oliveo (jo8-jo9-jo10)
    4 mei. 13:00Werve, Te 2SEV 4Te spelenveld 1
    4 mei. 15:00SEV 6Ariston'80 11Te spelenP. (Pieter) Flatonveld 1
    6 mei. 19:00Stompwijk'92 3SEV 2Te spelen
    6 mei. 21:00SVO Buytenpark 2SEV 1Te spelen