• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamStatusScheidsrechterVeldDetails
    20 sep. 20:00Tutor 9SEV 3Te spelenTU-Hal veld 1
    21 sep. 08:30Forum Sport JO8-3SEV JO8-2Te spelenveld 2 licht
    21 sep. 09:30SEV JO9-2Quick JO9-5Te spelenveld 11 SEV
    21 sep. 09:30Haagse Hout JO11-1SEV JO11-1Te spelenJ. (Jeremy) van den Braakveld 2 licht
    21 sep. 09:30RKAVV JO13-2SEV JO13-2Te spelenM. (Michael) den Harderveld 6 RKAVV
    21 sep. 10:00SEV JO12-1RKAVV JO12-2Te spelenveld 8 SEV
    21 sep. 10:00Vredenburch JO9-1SEV JO9-1Te spelenveld 2b voorJO11 en JO12
    21 sep. 10:45RKDEO JO10-5SEV JO10-2Te spelenVeld 4d
    21 sep. 11:00SEV 2Nootdorp 3Te spelenH. (Hans) Rosenveldtveld 1 licht
    21 sep. 11:00SEV 7RKAVV 5Te spelenB. (Ben) van der Driescheveld 2 SEV
    21 sep. 11:00SEV 5Concordia 2Te spelenH.L. (Herman) van der Heidenveld 3 SEV
    21 sep. 11:00RKDEO JO9-2SEV JO9-3Te spelenVeld 4a
    21 sep. 12:30RKDEO JO14-2SEV JO14-1Te spelenVeld 2
    21 sep. 12:40Laakkwartier JO10-1SEV JO10-1Te spelenveld 4
    21 sep. 13:00SEV 3Concordia 1Te spelenB. (Ben) van der Driescheveld 2 SEV
    21 sep. 13:00SEV 8Wilhelmus 6Te spelenH.J. (Rik) Driessenveld 3 SEV
    21 sep. 13:45Concordia JO17-5SEV JO17-1Te spelenveld 8
    21 sep. 14:00SEV G2GUVS G2Te spelenR.T. (Rob) de Bruijckereveld 11 SEV
    21 sep. 14:00SVC'08 JO19-2SEV JO19-1Te spelenW.M. (Wim) van Zaanenveld 3
    21 sep. 14:15Voorschoten`97 JO15-2SEV JO15-1Te spelenM.M. (Maurice) PlandsoenVeld 5
    21 sep. 14:30SEV 1Graaf W II VAC 1Te spelenL.C.A. (Rens) Wijnandsveld 1 licht
    21 sep. 14:45Blauw-Zwart JO13-2SEV JO13-1Te spelenveld 4
    21 sep. 15:00SEV 6RKAVV 3Te spelenP. (Pieter) Flatonveld 3 SEV
    21 sep. 15:00SEV VE1Voorschoten`97 VE2Te spelenS. (Sander) van den Bosveld 4 SEV
    21 sep. 15:00SEV 4RKAVV 1Te spelenS.J. (Stephan) Jansenveld 2 SEV
    21 sep. 15:30TOGB G1SEV G1GTe spelenAfgeschermdveld 4 TOGB licht
    23 sep. 19:00SEV 2Mazzel Stars 2Te spelenKastelenring-hal veld 1
    23 sep. 20:30Hazerswoudse Boys 1SEV 1Te spelenJ.K. (John) van EssenRidderhof veld 1
    23 sep. 21:00VUC 1SEV 3Te spelenOverbosch veld 1
    28 sep. 08:30SEV JO10-1RKDEO JO10-3Te spelenveld 2 SEV
    28 sep. 08:30SEV JO10-2Concordia JO10-4Te spelenveld 2 SEV
    28 sep. 08:45SEV JO8-2HVV JO8-2Te spelenveld 11 SEV
    28 sep. 08:45SEV JO7-1Voorschoten`97 JO7-2Te spelenveld 11 SEV
    28 sep. 09:45SEV JO9-1Wilhelmus JO9-3Te spelenveld 11 SEV
    28 sep. 09:45SEV JO9-3SV Leidschenveen JO9-1Te spelenveld 11 SEV
    28 sep. 09:45SEV JO13-1Quick Steps JO13-1Te spelenveld 2 SEV
    28 sep. 09:45SEV JO13-2Oosterheem JO13-3Te spelenveld 3 SEV
    28 sep. 10:30Erasmus G2SEV G2GTe spelenveld 1
    28 sep. 10:35HPSV 3SEV 5Te spelenveld 1
    28 sep. 10:45SEV JO9-2HVV JO9-5Te spelenveld 11 SEV
    28 sep. 11:15SEV JO17-1HBS JO17-3Te spelenveld 3 SEV
    28 sep. 11:15SEV JO15-1Wippolder JO15-2Te spelenveld 2 SEV
    28 sep. 11:30Graaf W II VAC JO12-7SEV JO12-1Te spelenveld 1 licht
    28 sep. 11:30Quick JO11-4SEV JO11-1Te spelenveld 4 licht
    28 sep. 11:45SEV JO14-1Concordia JO14-2Te spelenveld 1 licht
    28 sep. 12:00Vitesse Delft 3SEV 2Te spelenJ.C.C.M. (Jeannette) Schreur - van IJzerdoornveld 4 Vitesse D. / SEP
    28 sep. 12:00KSD-Marine VE1SEV VE1Te spelenveld 2
    28 sep. 12:00DVC 2SEV 3Te spelenveld 1
    28 sep. 13:15Forum Sport 7SEV 6Te spelenveld 4
    28 sep. 13:15SVC'08 5SEV 4Te spelenM.W. (Mark) Fokkerveld 2
    28 sep. 14:00SEV G1GSmitshoek G2Te spelenveld 11 SEV
    28 sep. 14:30Zoetermeer, fc 1SEV 1Te spelenT.W.N. (Tom) Mulderveld 1 licht
    28 sep. 15:00DWO 10SEV 7Te spelenveld 3
    28 sep. 17:15Graaf W II VAC 2SEV 8Te spelenveld 2 licht
    30 sep. 19:00SEV 1zvv Den Haag 8Te spelenKastelenring-hal veld 1
    30 sep. 20:00SEV 3SVC'08 1Te spelenKastelenring-hal veld 1
    30 sep. 21:00SEV 2Woubrugge 2Te spelenKastelenring-hal veld 1
    5 okt. 08:30Graaf W II VAC JO8-2SEV JO8-2Te spelen veld 5 (alleen JO8en9)
    5 okt. 08:30Graaf W II VAC JO13-4SEV JO13-1Te spelenveld 2 licht
    5 okt. 08:45ROAC JO7-1SEV JO7-1Te spelenveld 2 licht
    5 okt. 09:00RVC Celeritas JO9-2SEV JO9-2Te spelenveld 1
    5 okt. 09:30SEV JO12-1SVC'08 JO12-3Te spelenveld 2 SEV
    5 okt. 09:30SEV JO9-3DHC JO9-2Te spelenveld 11 SEV
    5 okt. 10:30HVV JO9-3SEV JO9-1Te spelenveld 3 licht
    5 okt. 10:45SEV JO11-1SV Leidschenveen JO11-4Te spelenveld 11 SEV
    5 okt. 11:00SEV 2DSVP 2Te spelenveld 1 licht
    5 okt. 11:00SEV 7DVC 4Te spelenM. (Michel) Voorwindeveld 2 SEV
    5 okt. 11:00SEV 5DSO 11Te spelenS. (Sander) van den Bosveld 3 SEV
    5 okt. 11:00TOGB JO10-6SEV JO10-2Te spelenveld 5 TOGB licht
    5 okt. 11:00Wilhelmus JO10-3SEV JO10-1Te spelenveld 4
    5 okt. 11:00HVV JO17-5SEV JO17-1Te spelenveld 2 licht
    5 okt. 11:00Nootdorp JO14-2SEV JO14-1Te spelenveld 3
    5 okt. 11:30Oranje Wit G1GSEV G1GTe spelenveld 6
    5 okt. 13:00SEV 8DSO 13Te spelenH.J. (Rik) Driessenveld 3 SEV
    5 okt. 13:00SEV 3DHC 2Te spelenR.P. (Paul) van der Venveld 2 SEV
    5 okt. 13:00Wassenaar, s.v. JO15-1SEV JO15-1Te spelenveld 3 (2 halve velden)
    5 okt. 13:45HBS JO19-4SEV JO19-1Te spelenveld 2 licht
    5 okt. 14:00SEV G2Gdvv Delft G4Te spelenveld 11 SEV
    5 okt. 14:30SEV 1GDA 1Te spelenveld 1 licht
    5 okt. 15:00SEV 4Forum Sport 3Te spelenS.J. (Stephan) Jansenveld 4 SEV
    5 okt. 15:00SEV VE1Semper Altius VE4Te spelenB. (Ben) van der Driescheveld 3 SEV
    5 okt. 15:00SEV 6DWO 9Te spelenP. (Pieter) Flatonveld 2 SEV
    5 okt. 16:30Graaf W II VAC JO13-5SEV JO13-2Te spelenveld 1 licht