• Programma Senioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterVeldDetails
    22 sep. 14:30SEV 1Oosterheem zat-1D.A. (David) Postveld 1 licht
    22 sep. 11:00SEV 2Katwijk 4A.J. (Sander) Kapteinveld 1 licht
    22 sep. 13:00SEV 3Forum Sport 3S.J. (Stephan) Jansenveld 2 SEV
    22 sep. 11:00SEV 5Voorschoten`97 8H.L. (Herman) van der Heidenveld 2 SEV
    22 sep. 16:15Voorschoten`97 11SEV 6C.J. (Cees) MeijerVeld 6
    22 sep. 15:00SEV 7Ariston'80 11W. (Willem) van Weeldenveld 2 SEV
    22 sep. 14:30Rijnvogels, fc 9SEV 82
    22 sep. 15:00SEV VE1Die Haghe VE1R. (René) Sinkeveld 3 SEV
    22 sep. 10:00ARC G1SEV G1Gveld 5 licht
    22 sep. 14:00SEV G2GFC 's-Gravenzande G1G.F. (Geert) van den Bergveld 11 SEV
    29 sep. 14:30KSD-Marine 1SEV 1H. (Herman) Merkesteinveld 1
    29 sep. 12:00Koudekerk 3SEV 2A.J. (Joop) Lamersveld 1
    29 sep. 12:45DWO 6SEV 3veld 1
    29 sep. 13:30SEV 4Semper Altius 3H.L. (Herman) van der Heidenveld 2 SEV
    29 sep. 15:00KSD-Marine 3SEV 5veld 2
    29 sep. 15:30SEV 6Wilhelmus 4P. (Pieter) Flatonveld 2 SEV
    29 sep. 10:30KSD-Marine 4SEV 7veld 2
    29 sep. 11:30SEV 8Football Factory 7W. (Willem) van Weeldenveld 3 SEV
    29 sep. 14:15DUNO VE1SEV VE1P. (Piet) Popveld 2
    29 sep. 14:00SEV G1GVVSB G1Gveld 11 SEV
    29 sep. 12:30PGS/VOGEL G3SEV G2Gveld 2 PGSVogel
    6 okt. 14:30SEV 1Wassenaar, s.v. 1veld 1 licht
    6 okt. 11:00SEV 2Meerburg 2veld 1 licht
    6 okt. 13:00SEV 3Haagse Hout 2S.J. (Stephan) Jansenveld 2 SEV
    6 okt. 15:00SVC'08 3SEV 4M.W. (Mark) Fokkerveld 3
    6 okt. 11:00SEV 5Haagse Hout 3H.L. (Herman) van der Heidenveld 2 SEV
    6 okt. 14:00Forum Sport 8SEV 6veld 4
    6 okt. 15:00SEV 7Forum Sport 7W. (Willem) van Weeldenveld 2 SEV
    6 okt. 14:30Wassenaar, s.v. 3SEV 8veld 1
    6 okt. 12:30Wilhelmus 6SEV 9veld 4
    6 okt. 15:00SEV VE1Blauw-Zwart VE1Afgeschermdveld 3 SEV
    6 okt. 14:00SEV G1GPGS/VOGEL G2veld 11 SEV
    6 okt. 11:00Lekkerkerk G1SEV G2Gveld 2 Licht
    13 okt. 15:00Semper Altius 1SEV 1veld 1
    13 okt. 12:00Sporting Leiden 2SEV 2veld 1
    13 okt. 16:00Quick Boys 8SEV 3veld 5 licht
    13 okt. 13:30SEV 4DHL 1S.J. (Stephan) Jansenveld 2 SEV
    13 okt. 13:00DSO 11SEV 5veld 8
    13 okt. 15:30SEV 6Ariston'80 12P. (Pieter) Flatonveld 2 SEV
    13 okt. 14:00Sporting Leiden 9SEV 7veld 2
    13 okt. 11:00SEV 8Quick Boys 19H.L. (Herman) van der Heidenveld 3 SEV
    13 okt. 13:00SEV 9DSVP 7B. (Ben) van der Driescheveld 3 SEV
    13 okt. 12:30PGS/VOGEL VE1SEV VE1veld 4 Die Haghe/PGS
    13 okt. 11:00Quick Boys G1GSEV G1Gveld 5 licht
    13 okt. 14:00SEV G2GTOGB G2veld 4 SEV
    20 okt. 12:00DUNO 2SEV 2
  • Kleedkamerdienst

    Wedstrijddatum Team