• Terugblik SEV 1 – Seizoen met twee gezichten

    26 mei 2026
  • Het seizoen voor SEV 1 zit er op. Tijd om met hoofdtrainer Arjan Kortleven eens terug te kijken. Kortleven: “Voor SEV 1 was het seizoen 2025/2026 er één met twee gezichten. Halverwege de competitie stond de ploeg knap derde met 23 punten en leek alles mogelijk. Uiteindelijk eindigde SEV 1 als vijfde met 32 punten — nét naast een plek in de nacompetitie. Een teleurstelling misschien, maar vooral een seizoen om met trots op terug te kijken”.

    Trainer Arjan Kortleven zag in de eerste seizoenshelft een ploeg die bij vlagen uitstekend voetbal speelde. De teamafspraken werden nagekomen, het spel zag er verzorgd uit en samen met assistent-trainer Ben de Haan keek hij regelmatig met bewondering naar wat de groep liet zien. SEV deed volop mee in de bovenste regionen van de competitie en liet zien dat het al jaren niet meer zo dicht bij promotievoetbal was geweest. De wedstrijd tegen Concordia bleek achteraf een kantelpunt. Hoewel SEV die wedstrijd won, raakte het daar Fares Daouadi kwijt met een zware blessure. Een enorme domper, zeker omdat Fares juist was uitgegroeid tot één van de belangrijkste spelers van het elftal en een vaste waarde in de basis.

    “Na die wedstrijd kreeg de selectie te maken met meerdere ongelukkige blessures. Niet veroorzaakt door trainingen, maar door pechmomenten die het team hard raakten. Daardoor moesten spelers die vaak invielen, op de bank zaten of minuten maakten in het tweede elftal opstaan. En dat deden zij met volledige inzet en dezelfde energie als de vaste krachten”. Volgens de technische staf verdient juist dat enorm veel respect.

    En zo vervolgt hij: “Ondanks de moeilijke tweede seizoenshelft hoefde SEV geen moment naar beneden te kijken op de ranglijst. Sterker nog: tot de laatste speeldag bleef de ploeg meestrijden om een plek in de nacompetitie voor promotie. Dat alleen al maakt het seizoen bijzonder en laat zien hoeveel stappen de ploeg heeft gezet”.

    Trainer Arjan Kortleven sprak daarnaast zijn waardering uit voor de staf, die week in week uit klaarstond en ervoor zorgde dat alles rondom het team perfect geregeld was. Ook assistent-trainer Ben de Haan kreeg speciale woorden van dank. In drie jaar tijd groeide niet alleen een sterke samenwerking, maar ook een hechte vriendschap. Met zijn kritische blik en andere inzichten hield hij de staf scherp en vormde hij een belangrijke kracht binnen het team.

    SEV 1 sluit het seizoen daardoor af met gemengde gevoelens: jammer van het mislopen van de nacompetitie, maar bovenal trots op de ontwikkeling, de teamspirit en de strijdlust die het elftal het hele jaar heeft laten zien.