Van 16 tot en met 19 juni 2026 organiseert voetbalvereniging SEV voor het eerst de Avondwandelvierdaagse in Leidschendam. Een prachtig evenement waarbij jong en oud samen in beweging komen en genieten van gezellige wandelavonden. Om dit mogelijk te maken, zijn wij dringend op zoek naar enthousiaste vrijwilligers!
Voor verschillende taken kunnen we hulp gebruiken, onder andere:
• Bardiensten op het sportpark
• Ontvangst en begeleiding van deelnemers op het sportpark
• Verkeersregelaars langs de routes
• Opruimwerkzaamheden op het sportpark en parkeerterrein
• En andere ondersteunende taken
Eerder is er al een oproep geplaatst in Het Krantje (https://www.hetkrantje-online.nl/nieuws/actueel/168205/sev-neemt-avondvierdaagse-leidschendam-over). Voor meer informatie over het evenement kun je ook terecht op de website van de Avond4daagse Leidschendam (https://avond4daagseleidschendam.nl) en onze Facebookpagina.
Wil jij een bijdrage leveren aan dit mooie evenement, SEV als vereniging nog meer op de kaart zetten en samen met ons zorgen voor vier geslaagde wandelavonden? Meld je dan aan als vrijwilliger!
Aanmelden of meer informatie?
Neem contact op met:
Tommy van der Lubbe
Voorzitter Avond4daagse Leidschendam
[06-57940179]
Samen maken we er een onvergetelijk evenement van!
Namens de commissie alvast hartelijk dank!