• Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVeldDetails
    28 nov. 19:00SEV 1Meiteam, zvv 1Kastelenring-hal veld 1
    28 nov. 20:00SEV 2Lugdunum 6Kastelenring-hal veld 1
    28 nov. 21:00SEV 3ADIO 1Kastelenring-hal veld 1
    29 nov. 18:00SEV JO14-1Haagse Hout JO14-1veld 1
    30 nov. 20:00SEV 6SVC'08 5veld 3-SEV
    1 dec. 18:30FC Zoetermeer JO15-2SEV JO15-1veld 4
    3 dec. 08:30SEV JO9-2HVV JO9-7veld 2-SEV A1
    3 dec. 08:30SEV JO9-1DHL JO9-1veld 2-SEV B1
    3 dec. 08:30SEV JO8-1HVV JO8-10veld 2-SEV A2
    3 dec. 08:30Nootdorp JO12-2SEV JO12-1veld 2 B
    3 dec. 10:00SEV JO11-1Wilhelmus JO11-7veld 8-SEV A
    3 dec. 10:15Forum Sport JO14-3SEV JO14-1veld 3-hoofdveld
    3 dec. 11:00SEV 2Laakkwartier 2veld 1
    3 dec. 11:00SEV JO17-1Graaf W II VAC JO17-1veld 2-SEV
    3 dec. 12:15Laakkwartier G2SEV G2veld 2 A
    3 dec. 12:15Stompwijk JO15-2JMSEV JO15-1veld 1
    3 dec. 12:30Rijnvogels, fc JO19-1SEV JO19-1veld 4
    3 dec. 12:30RKAVV JO13-4SEV JO13-1veld 6-RKAVV
    3 dec. 12:45DSVP 3SEV 3veld 10-DSVP
    3 dec. 13:00SEV 35+1Graaf W II VAC 35+1veld 2-SEV
    3 dec. 13:00SEV 35+2ODB 35+1veld 3-SEV
    3 dec. 14:30SEV 1Moerkapelle 1veld 1
    3 dec. 14:30LSVV 70 4SEV 5veld 2-UVS/LSVV70
    3 dec. 15:00SEV 4KSD-Marine 2veld 2-SEV
    3 dec. 15:00Graaf W II VAC 35+2SEV 35+3veld 3
    3 dec. 15:00VOC JO16-3SEV JO16-1veld 2
    6 dec. 19:30SEV JO17-1Smitshoek JO17-1veld 2-SEV
    10 dec. 08:30Wilhelmus JO8-6SEV JO8-1veld 2 A1
    10 dec. 09:00SEV JO14-1Graaf W II VAC JO14-3veld 2-SEV
    10 dec. 09:00SEV JO16-1msv De Betrokken Spartaan JO16-1veld 3-SEV
    10 dec. 09:45DWO JO9-5SEV JO9-2veld 1 A1
    10 dec. 10:00RKDEO JO9-4SEV JO9-1veld 4 B2
    10 dec. 10:30UVS G2SEV G2veld 2a-UVS (pup veld) A
    10 dec. 10:30REMO 4SEV 4veld 2
    10 dec. 10:30Houtwijk sv JO11-1SEV JO11-1veld 1 A
    10 dec. 11:00SEV JO19-1EMM'21 JO19-3veld 1
    10 dec. 11:00SEV JO15-1Wilhelmus JO15-3JMveld 2-SEV
    10 dec. 11:00SEV JO13-1SVC'08 JO13-2veld 3-SEV
    10 dec. 11:00SEV JO12-1SV Leidschenveen JO12-5veld 8-SEV A
    10 dec. 11:30DUNO 35+1SEV 35+2veld 2
    10 dec. 13:00SEV 35+3SVC'08 35+4veld 3-SEV
    10 dec. 13:00SEV 3Vredenburch 2veld 2-SEV
    10 dec. 13:00DWO 3SEV 2veld 6
    10 dec. 13:00DWO JO17-1SEV JO17-1veld 1
    10 dec. 14:30Graaf W II VAC 1SEV 1veld 1
    10 dec. 15:00SEV 5ASC 4veld 2-SEV
    10 dec. 15:00SEV 6BSC '68 6veld 3-SEV