• Programma Junioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamSoortScheidsrechterVeldDetails
    19 sep. 16:00Concordia JO19-3SEV JO19-1regulierM. (Maarten) Treepveld 2 DVC (DVC tot 14.00 DHL 14-16)
    19 sep. 12:00dvv Delft JO17-2SEV JO17-1regulierO. (Omperkash-(Kash)) GannerVeld 1
    19 sep. 08:30RCL JO15-2GSEV JO15-1regulierM.A.A.F. (Maurice) Pietersonveld 2
    19 sep. 10:00ST SEV/RKAVV JO14-1Roodenburg JO14-1regulierM. (Michel) Voorwindeveld 2-SEV
    26 sep. 11:00SEV JO19-1Stompwijk'92 JO19-1regulierS.J. (Stephan) Jansenveld 1
    26 sep. 11:00SEV JO17-1Scheveningen JO17-2regulierveld 2-SEV
    26 sep. 09:30SEV JO15-1Valken'68 JO15-1regulierveld 2-SEV
    26 sep. 08:30Rijnsburgse Boys JO14-2ST SEV/RKAVV JO14-1regulierveld 4 geen A-cat.
    3 okt. 15:30FC Oegstgeest JO19-3SEV JO19-1regulierveld 6
    3 okt. 13:30Zestienhoven JO17-3SEV JO17-1regulierVeld 6-Zestienhoven
    3 okt. 10:00SJZ JO15-1SEV JO15-1regulierveld 1
    3 okt. 11:00ST SEV/RKAVV JO14-1Stompwijk'92 JO14-1regulierveld 2-SEV
    10 okt. 11:00SEV JO19-1Wilhelmus JO19-3regulierveld 1
    10 okt. 11:00SEV JO17-1DHL JO17-3regulierveld 2-SEV
    10 okt. 09:30SEV JO15-1Alphense Boys JO15-2regulierveld 2-SEV
    10 okt. 10:30Voorschoten`97 JO14-4ST SEV/RKAVV JO14-1regulierveld 5
  • Programma Pupillen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamSoortScheidsrechterVeldDetails
    19 sep. 08:30SEV JO13-1HBS JO13-5regulierD. S. (Dishairo Stefano) Landveldveld 1
    19 sep. 10:30SEV JO12-1Graaf W II VAC JO12-3regulierB.D. (Benjamin) Tetterooveld 8-SEV
    19 sep. 14:55Forum Sport JO12-5SEV JO12-2regulierveld 6
    19 sep. 11:00Wilhelmus JO11-7SEV JO11-1regulierVeld 2B
    19 sep. 10:30SEV JO10-1Forum Sport JO10-2regulierveld 11-SEV
    19 sep. 10:15RVC Celeritas JO10-2SEV JO10-2regulierveld 1
    19 sep. 09:30SEV JO9-1VUC JO9-2regulierveld 11-SEV
    19 sep. 08:30Quick MO8-1SEV JO8-1regulierveld 2
    19 sep. 08:30SEV JO8-2VCS JO8-2regulierveld 11-SEV
    26 sep. 09:30Laakkwartier JO13-2SEV JO13-1regulierveld 2
    26 sep. 08:30Nootdorp JO12-3SEV JO12-1regulierveld 4
    26 sep. 09:00SEV JO12-2Wilhelmus JO12-6regulierveld 8-SEV
    26 sep. 10:30SEV JO11-1Blauw-Zwart JO11-3regulierveld 8-SEV
    26 sep. 10:30SEV JO10-1Blauw-Zwart JO10-2regulierveld 11-SEV
    26 sep. 09:45Die Haghe JO10-5SEV JO10-2regulierveld 7-Die Haghe
    26 sep. 09:30SEV JO9-1Graaf W II VAC JO9-5regulierveld 11-SEV
    26 sep. 08:30SEV JO8-1REMO JO8-2regulierveld 11-SEV
    26 sep. 09:00Loosduinen JO8-1SEV JO8-2regulierveld 3-Loosduinen
    3 okt. 09:00SEV JO13-1Vredenburch JO13-2regulierveld 1
    3 okt. 10:30SEV JO12-1RKDEO JO12-4regulierveld 8-SEV
    3 okt. 09:00Haagse Hout JO12-1SEV JO12-2regulierveld 2 licht
    3 okt. 09:00SEV JO11-1Haagse Hout JO11-1regulierveld 8-SEV
    3 okt. 08:30Graaf W II VAC JO10-1SEV JO10-1regulierveld 4
    3 okt. 09:30SEV JO10-2REMO JO10-1regulierveld 11-SEV
    3 okt. 09:00Blauw-Zwart JO9-2SEV JO9-1regulierveld 2
    3 okt. 08:30Forum Sport JO8-6SEV JO8-1regulierveld 2
    3 okt. 08:30SEV JO8-2HMSH JO8-1regulierveld 11-SEV
    10 okt. 09:00ODB JO13-1SEV JO13-1regulierveld 1