• Programma Junioren

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterVeldDetails
    24 nov. 11:00SEV JO19-1Oliveo JO19-2veld 2 SEV
    24 nov. 15:05SVC'08 JO17-2SEV JO17-1M.N. (Martin) Zonderopveld 4
    24 nov. 15:00RKAVV JO17-3SEV JO17-2veld 5 RKAVV
    24 nov. 11:00SEV JO15-1Wilhelmus JO15-6veld 3 SEV
    24 nov. 09:00SEV JO15-2Graaf W II VAC JO15-4veld 4 SEV
    1 dec. 12:00BSC '68 JO19-2SEV JO19-1veld 4
    1 dec. 11:00SEV JO17-1Graaf W II VAC JO17-2veld 2 SEV
    1 dec. 09:00SEV JO17-2Wilhelmus JO17-7veld 4 SEV
    1 dec. 14:45Wilhelmus JO15-4SEV JO15-1veld 4
    1 dec. 10:15VUC JO15-3SEV JO15-2veld 3
    8 dec. 11:30SEV JO19-1Nootdorp JO19-1veld 1 licht
    8 dec. 13:30Concordia JO17-3SEV JO17-1veld 10
    8 dec. 15:00Concordia JO17-5SEV JO17-2veld 9
    8 dec. 11:00SEV JO15-1Sporting Leiden JO15-1veld 3 SEV
    8 dec. 10:30SEV JO15-2Stompwijk'92 JO15-3veld 4 SEV
    15 dec. 12:30SV Leidschenveen JO15-1SEV JO15-1veld 3
  • Programma Pupillen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechterVeldDetails
    21 nov. 18:00SEV JO9-2Semper Altius JO9-2veld 11 SEV
    22 nov. 18:30SEV JO13-1RKAVV JO13-1veld 4 SEV
    24 nov. 10:00Foreholte JO13-2GSEV JO13-1Gveld 1 licht
    24 nov. 09:00SEV JO13-2BSC '68 JO13-2veld 1 licht
    24 nov. 09:30SEV JO13-3Haagse Hout JO13-3veld 3 SEV
    24 nov. 10:00VUC JO11-1SEV JO11-1veld 2
    24 nov. 09:00SEV JO11-2Oliveo JO11-3veld 2 SEV
    24 nov. 10:00SEV JO10-1Laakkwartier JO10-1veld 8 SEV
    24 nov. 11:00SEV JO10-2Laakkwartier JO10-3veld 8 SEV
    24 nov. 08:30Wilhelmus JO9-2SEV JO9-1veld 1
    24 nov. 08:30SV Leidschenveen JO9-5SEV JO9-2veld 2 (2a alleen JO8 & 9)
    24 nov. 10:00SEV JO8-1Meerburg JO8-1veld 8 SEV
    24 nov. 08:30Katwijk JO8-4SEV JO8-2veld 2
    24 nov. 11:00Excelsior'20 JO8-5MSEV JO8-3veld 2
    24 nov. 11:30RCL JO8-7SEV JO8-4veld 3
    24 nov. 08:30Oosterheem JO7-1SEV JO7-1 veld 1
    27 nov. 18:30SEV JO13-1GR.WII.VAC JO13-1veld 4 SEV
    1 dec. 10:00Voorschoten`97 JO13-2SEV JO13-1Gveld 6 licht
    1 dec. 10:00DWO JO13-3SEV JO13-2Hoofdveld
    1 dec. 11:45HVV JO13-4SEV JO13-3veld 3 licht
    1 dec. 09:00SEV JO11-1Scheveningen JO11-1veld 2 SEV
    1 dec. 10:00TOGB JO11-6SEV JO11-2veld 4 TOGB licht
    1 dec. 08:30DHL JO10-2SEV JO10-1veld 2
    1 dec. 10:30HVV JO10-6SEV JO10-2veld 3 licht
    1 dec. 08:30Forum Sport JO9-2SEV JO9-1veld 2 licht
    1 dec. 09:00SEV JO9-2WIK JO9-2veld 1 licht
    1 dec. 09:00SEV JO8-2DoCoS JO8-3veld 1 licht
    1 dec. 09:00SEV JO8-3RCL JO8-7veld 1 licht
    1 dec. 09:00SEV JO8-4RCL JO8-5veld 1 licht
    1 dec. 08:30SV Leidschenveen JO7-3SEV JO7-1veld 2 (2a alleen JO8 & 9)
    8 dec. 11:00SEV JO13-1GWilhelmus JO13-3veld 2 SEV
    8 dec. 09:00SEV JO13-2Nootdorp JO13-3veld 4 SEV
    8 dec. 09:00SEV JO13-3Oosterheem JO13-1veld 1 licht
    8 dec. 10:15Forum Sport JO11-2SEV JO11-1veld 6
    8 dec. 09:00SEV JO11-2DUNO JO11-2veld 2 SEV
    8 dec. 10:00SEV JO10-1SV Leidschenveen JO10-2veld 8 SEV
    8 dec. 10:00SEV JO10-2Groeneweg JO10-1veld 8 SEV
    8 dec. 09:00SEV JO9-1VUC JO9-1Gveld 8 SEV
    8 dec. 08:45DVC JO9-1SEV JO9-2veld 2
    8 dec. 09:00SEV JO8-1Voorschoten`97 JO8-2veld 8 SEV
    8 dec. 08:30ASC JO8-6SEV JO8-2Veld 1
    8 dec. 11:00RCL JO8-5SEV JO8-3veld 4 licht
    8 dec. 11:00RCL JO8-6SEV JO8-4veld 4 licht
    8 dec. 11:00SEV JO7-1VUC JO7-1veld 8 SEV
    15 dec. 09:30SEV JO11-2RVC Celeritas JO11-1veld 2 SEV
    15 dec. 10:00SEV JO13-1Rotterdam United JO13-1veld 4 SEV
  • Programma peuters

    Wedstrijddatum Team Veld
    Elke zaterdag tot en met 15 december 2018 om 09.00 uur peuters zaal
    Behalve zaterdag 17 november 2018 i.v.m. aankomst Sinterklaas in Leidschendam-Voorburg! peuters zaal
    Na de winterstop weer elke zaterdag vanaf 26 januari 2019 om 09.00 uur peuters zaal